Karp


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Wojewódzkim Święcie Karpia jakie odbędzie się na Zamku Książęcym w Niemodlinie w dniach 6-7października 2018r.

Święto Karpia  jest tradycją na opolszczyźnie- to już 8 edycja- związana z produktem regionalnym jakim jest karp. W podwojach Zamku w Niemodlinie to już trzecie nasze wspólne świętowanie.

Karp niemodliński został wpisany na listę produktów regionalnych i od wieków był związany z historią Zamku Niemodlińskiego. Imprezę współorganizujemy wraz z Rybacką Lokalna Grupą Działania Opolszczyzna, która jest organizatorem wiodącym tego przedsiewzięcia.

W tym roku Święto ma bardzo atrakcyjny wymiar kulinarny z konkursem kulinarnym szefów kuchni i licznymi pokazami.

Patronatem medialnym objęły naszą imprezę liczne portale i media branży kulinarnej, które w swoich działaniach promują produkty regionalne. Obecność potwierdziły także media publiczne.Ideą naszych działań na podłożu kulinarnym jest promocja produktów regionalnych, spożywczych, gastronomicznych, rękodzieła, sprzętu gastro, literatury branżowej, (etc.) na wysokim poziomie podczas naszej imprezy. Z naszej strony gwarantujemy wyłączność danego asortymentu podczas imprezy.
Zapraszamy do śledzenia  scenariusza naszego wydarzenia na fb i stronie zamekniemodlin.pl. Tam też są dostępne wszystkie patronaty.
Serdecznie zapraszamy do pokazania się ze swoim asortymentem podczas  Święta Karpia na Zamku. Sceneria Zamku a także obecność wielu mediów kulinarnych ( ogólnopolskich) daje szerokie możliwości promocyjne.
IMG_7234