Top 5 najpiękniejsze zamki i pałace w polsce


1-go września rozpoczęło się głosowanie na najlepsze zamki i pałace w Polsce w sondzie ogólnopolskiej organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Zamek Niemodlin reprezentuje województwo opolskie. Zagłosuj na nas. Głosowanie potrwa do 15-go września.

Sonda znajduje się : https://www.polska.travel/pl/hity-zamki-i-palace


Zamki i pałace
na przestrzeni dziejów wpisały się w krajobraz Polski. Stanowią ważne dziedzictwo kulturowe naszego kraju. Wiele z nich to skarby kultury i perły architektury, z bogatym wyposażeniem i zbiorami sztuki. Polskie zamki i pałace to cenne zabytki pełniące nie tylko funkcje muzealne i kulturalne, ale także hotelarskie, restauracyjne, konferencyjne, wypoczynkowo-zdrowotne (spa i wellness), rekreacyjne i rozrywkowe. Wraz z zachowanymi przypałacowymi parkami i ogrodami stanowią ważną grupę atrakcji turystycznych rozmieszczonych w prawie wszystkich zakątkach Polski.

Dlatego  kolejna sonda dotyczy wyboru Top 5 zamków i pałaców. POT z regionalnymi organizacjami turystycznymi w każdym z województw wyłoniło po 5 atrakcyjnych turystycznie zamków i pałaców. Tym razem w etapach regionalnych głosowanie na obiekty w każdym z regionów odbywało się co tydzień zaczynając od 8 maja i kończąc 27 sierpnia.

Dziś Start głosowanie rozpoczęte! etap ogólnopolski potrwa do 15 września.

A po zakończeniu głosowań w etapach regionalnych zachęcamy Was do głosowania ogólnopolskiego w terminie 1-15 września.

Weź udział w naszej zabawie i zagłosuj na Zamek Niemodlin! Zapraszamy do zabawy!

top5_sonda