Grudzień grudzień


Grudzień 2016 – czyli kilka zaproszeń

Jesteśmy po obchodach Święta Karpia, które po raz pierwszy zagościło w murach naszego zamczyska, imprezie Andrzejkowej. Ludzi było sporo, mimo chłodu i straszącej co chwilę pogody. Dziś… zamek okraszony białym puchem (szybko topniejącym białym puchem) zaprasza na kolejny wydarzenia. Co dalej?

W grudniu, także czeka nas kilka wydarzeń, na które warto będzie się wybrać. Choć na zewnątrz jest już zimno i szybko robi się ciemno, śnieg i pogoda nie przeszkodzą nam w organizowaniu dla Was atrakcji.

10 i 11 grudnia zapraszamy na mikołajkowe zwiedzanie naszego Zamczyska. Opowiemy o naszym Zamkowym Mikołaj- starodrzew klonu w naszym Parku.

Nieco ponad tydzień później, 18 grudnia, ruszy nasz Jarmark świąteczny. Pojawią się stoiska gastronomiczne (z lokalnymi przysmakami – rzecz jasna, nie zabraknie Książęcego Karpia. Będą pokazy rękodzieła, stragany z pamiątkami i loklanymi przysmakami.

31 grudnia, zapraszamy na zamek, by wspólnie pożegnać stary rok. Tego dnia będzie można się wybrać na ostatnie, w roku 2016, zwiedzanie obiektu, które zakończy się… lampką szampana.